Plán práce na měsíc březen 2014

• příprava žáků 9. ročníku na SŠ, vyuč.
• příprava podkladů pro třídní schůzky a následné konzultace s rodiči (informovanost), vyuč.
• příprava žáků na soutěže a olympiády (okresní (krajská) kola), vyuč.
• bruslení, hokejový turnaj, florbalový turnaj, lyžařský výcvik žáků, kab. Tv, TU 1. st., vyuč.

5.3.  Pracovní porada vedení školy a zástupců odborové organizace, 1400

5.3. Jednání Zastupitelstva města Kravaře, 1700, Do

6.3.  Pracovní porada zaměstnanců školy, 1415 h, jídelna, všichni

7.3.  Okresní kolo recitační soutěže, Kot, Ja

12.3.  Školní kolo soutěže „Opavský skřivánek“ (1230 -  1300  a 1330 -1400), Kot

12.3.  Jednání komise prevence kriminality a bezpečnostně dopravní, MěÚ, 1600, Do

15.3.  Termín odevzdání přihlášek na SŠ, Th, Do

17. a 18.3. Nahrávání CD školního pěveckého sboru Fialenka,Kot, We, Farní stodola

19.3.  Okresní kolo soutěže „Opavský skřivánek“, Kot

20.3.  Třídní schůzky a následné konzultace s rodiči žáků (1500 - 1700), PP

24. - 29. 3. Lyžařský výcvik, chata Barborka, Pa, Th, Lh, Thá, Matu

26.3.  Okresní kolo fyzikální olympiády (Mendelovo gymnázium), Do

27.3.  Oslava Dne učitelů - Sdružení obcí Hlučínska (Zámek Kravaře), oceněný pedagog

4.4.  Setkání zaměstnanců školy ke Dni učitelů v sále restaurace Kavárna (1700), zam.

6.4.  Velikonoční zpívání na zámku, Kot, We, Fialenka

Zatím bez termínu:

5. ročník turnaje ve společenských hrách, ŠD

Promítání filmu v CVČ, ŠD

Ročníkový hokejový turnaj, Buly 800 - 1300 h, Pa, Th

Motto:

Více, než znát jména psů Babičky Boženy Němcové, by děti na konci deváté třídy měly být otevřené vůči světu, toužit po vzdělání a vnímat ho jako cestu k lepšímu pochopení sebe sama. A na té tematizované Babičce by se mohly učit třeba o lásce, o soucitu a o potřebě někam patřit, být někde doma, aby se nemusely bát, že se v tom světě ztratí.

(Lucie Antošíková, učitelka češtiny)

Mgr. Tomáš Dorazil